į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Renginiai
Panevėžys- specialistams. 2019 m. spalio 14 d. (pirmadienis), į MOKYMUS "PACIENTŲ, SERGANČIŲ ONKOLOGINE LIGA, IR JŲ ARTIMŲJŲ RIZIKOS VEIKSNIAI"

Kviečiame, 2019 m. spalio 14 d. (pirmadienis), į mokymai šeimos gydytojams, slaugytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams „PACIENTŲ, SERGANČIŲ ONKOLOGINE LIGA, IR JŲ ARTIMŲJŲ RIZIKOS VEIKSNIAI“ , kurie vyks adresu: VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės, konferencijų salėje, I a., Smėlynės g. 25, Panevėžys.

 

Mokymų tikslas – atsakyti į mūsų visuomenėje plačiai diskutuojamus ir daug painiavos keliančius klausimus apie žinias ir priemones, padedančias kelionėje per vėžį. Rizikos veiksnių valdymas, santykiai tarp paslaugų teikėjų ir gavėjų (lektorė – Dainora Mačiulienė, LSMU Kauno klinikų chemoterapinės onkologijos gydytoja rezidentė). Fizinio aktyvumas prieš, per ir po gydymo, artimųjų ir specialistų vaidmuo (lektorė – Virginija Grigaite Petkeviciene, sergančiųjų lėtinėmis ligomis fizinio aktyvumo specialistė ir trenerė). Onkologinių pacientų mityba, artimųjų įtraukimas ir sveikatos specialistų vaidmuo (lektorė – Ingrida Kuprevičiūtė, gydomosios mitybos specialistė, socialinės grupės "Gydanti lėkštė" įkūrėja) Diskusijose dalyvaus POLA projektų vadovas Virginijus Šaulys ir moderuos dr. Jūratė Grubliauskienė, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos tarybos narė, Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė.

 

Mokymų pradžia: 10 val.
Mokymų apibendrinimas ir pažymėjimų įteikimas: 17 val.

Dalyvių registracija ir pasitikimo užkandžiai: 9.30–10.00 val.
Mokymų dalyviai bus vaišinami pietumis 13.15–14.15 val.


Registracija internetu:  https://bit.ly/2mR48bh

 

Mokymai finansuojami Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis

 

PROGRAMA