į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Parodoje „Šeimos stebuklas“ – šiltus santykius palaikančios šeimos

Balandžio 6 d. Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėjo vyko parodos „Šeimos stebuklas“ uždarymas. Jame dalyvavo rajono meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis. Taip pat sulaukta svečių – LR  socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio bei sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos.

 

Pirmą kartą įvykęs toks renginys sulaukė gausaus būrio žiūrovų – projekte „Šeimos stebuklas“ dalyvausių šeimų ir jų artimųjų, rajono tarybos narių, savivaldybės administracijos skyrių vedėjų ir darbuotojų, seniūnų.

 

Rajono vadovas S. Grinkevičius, sveikindamas parodos uždarymo svečius, patikino, kad svarbiausias turtas – šeima, kurią reikia puoselėti ir branginti.

 

„Šiandien mes sulaukiame įvairių diskusijų ir girdime požiūrius, kokia šeima turi būti. Manau, kad galima sutikti dėl vieno – būtina puoselėti šeimą ir siekti, kad tai būtų pavyzdys ir kitiems. Fotografijų paroda „Šeimos stebuklas“ parodo, jog visa ko pagrindas ir yra šeima. Norisi, kad tokių parodų, kurios skatintų pažinti kitas šeimas ir kurti savo, būtų kuo daugiau“ – kalbėjo S. Grinkevičius.

 

Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva 2017 m. pirmą kartą buvo pristatytas Kėdainių bendruomenei fotografijų projektas „Šeimos stebuklas“, kurį planuojama tęsti.

 

Pasak Visuomenės sveikatos biuro direktorės Danguolės Avižiuvienės, per projektą siekiama skleisti žinią apie šeimos išsaugojimo svarbą, skatinant sumažinti skyrybų ir jų sukeliamų pasekmių skaičių, didinti tėvų motyvaciją ir saugoti šeimą bei puoselėti darnius santykius.

 

Vienas svarbiausių projekto „Šeimos stebuklas“  uždavinių buvo surasti daug metų santuokoje gyvenančias, šiltus santykius palaikančias, branginančias moralines vertybes Kėdainių krašto šeimas, įamžinti jas fotografijose ir aprašyti jų sėkmės istorijas.

 

Parodos uždarymo metu šeimoms buvo įteiktos Kėdainių rajono savivaldybės mero S. Grinkevičiaus atminimo dovanėlės. O Visuomenės sveikatos biuras kiekvienai šeimai padovanojo parodoje eksponuotą jų įamžintą šeimos nuotrauką.

 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557