į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
4 – oji nacionalinė užkrečiamųjų ligų konferencija vyko Panevėžyje

2016 m. rugsėjo 26 d. Panevėžio rajono savivaldybėje vyko 4-oji Nacionalinė užkrečiamųjų ligų konferencija. Renginį organizavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) su partneriais, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybių visuomenės sveikatos biurais.

plačiau
 
Dvišalis bendradarbiavimas

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2016 m. rugpjūčio 8 d. pasirašė „2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veiklos finansavimo sutartį“ projekto „Visuomenės sveikatos priežiūra Lietuvoje ir Norvegijoje – Marijampolės ir Lešos savivaldybių bendradarbiavimas keičiantis patirtimi“ įgyvendinimui.

plačiau
 
Sveikatingumo ugdymo stovykla – 2016

Š.m. liepos 25-31 dienomis Šilalės r., Požerės k. Paršežerio pakrantėje vyko jau trečioji Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Tauragės sveikuolių klubo „Harmonija“ organizuota sveikatingumo ugdymo stovykla, skirta ne tik pailsėti bei pasidžiaugti atostogomis, bet ir atverti duris į sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

plačiau
 
Tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitė suvienyti jėgas pakvietė ne tik medikus

Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitėje birželio 26 d.- liepos 1 d. pristatyti iš viso 126 ekspertų, mokslininkų, praktikų pranešimai.

plačiau
 
Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų suvažiavimas

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos suvažiavimo metu Plungėje 2016 m. birželio 9 d. į asociaciją įstojo ir tikraisiais nariais tapo keturi savivaldybių visuomenės sveikatos biurai: Tauragės rajono savivaldybės VSB, Jurbarko rajono savivaldybės VSB, Mažeikių rajono savivaldybės VSB, Anykščių rajono savivaldybės VSB.

plačiau
 
Visuomenės sveikatos priežiūrai skirta konferencija

2016 m. birželio 9-10 dienomis Plungėje vyko Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos, Plungės rajono savivaldybės ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota konferencija „Visuomenės sveikatos priežiūra savivaldybėse“.

plačiau
 
Per mėnesį telšiškiai dviračiais numynė 55 tūkstančius kilometrų

Prieš mėnesį startavo tarptautinė programa „Europos dviračių iššūkis 2016“, kurioje dalyvavo keturi Lietuvos regionai: Telšių rajonas, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestai. Varžytuvių tikslas – naudoti dviratį kaip ekologišką transporto priemonę ir būti draugiškiems aplinkai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 užėmė antrąją vietą šalyje ir 20-ąją Europoje iš 52 miestų.

plačiau
 
LSA direktorė ir sveikatos apsaugos ministras aptarė skubius visuomenės sveikatos priežiūros klausimus

LSA direktorė Roma Žakaitienė susitikusi su sveikatos apsaugos ministru Juru Požela pasiūlė kuo skubiau spręsti visuomenės sveikatos priežiūros mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose finansavimo klausimą.

plačiau
 
Konferencija „Visuomenės sveikatos priežiūra savivaldybėse“

2016 m. birželio 9-10 dienomis Plungėje vyks Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos, Plungės rajono savivaldybės ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro konferencija „Visuomenės sveikatos priežiūra savivaldybėse“.

plačiau
 
Plungėje vyko diskusija apie sveikatos netolygumus

2016 balandžio 11 dieną Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko sveikatos netolygumų mažinimo diskusija. Lietuva išsiskiria ženkliais sveikatos netolygumais, pasireiškiančiais nevienodu gyventojų sveikatingumu atsižvelgiant į išsilavinimą, materialinę padėtį, gyvenamąją vietą, lytį, amžių, galimybę naudotis medicinos paslaugomis ir kt. Viena iš esminių prielaidų šių netolygumų mažinimui yra jų tinkama stebėsena ir vertinimas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   sekantis  >>