į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Organizuojama 2 - oji tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras primena apie artėjančią 2 - ąją tarptautinę Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferenciją, kuri organizuojama kartu su 14 - uoju Baltijos dermatovenerologų draugijos kongresu.

 

plačiau
 
Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškis

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškiu.

 
 
Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siekia didinti Plungės rajono gyventojų fizinį aktyvumą

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siekia didinti Plungės rajono gyventojų fizinį aktyvumą ir organizuoja visą vasarą truksiančias nemokamas lauko treniruotes su profesionaliais sporto treneriais.

plačiau
 
Vieša konsultacija „Inovacijos ir jų plėtra psichikos sveikatos srityje: kaip veiksmingai jas panaudoti?“

LR Sveikatos apsaugos ministerija kartu su LR Vyriausybės kanceliarija  2017-06-12 organizavo viešąją konsultaciją „Inovacijos ir jų plėtra psichikos sveikatos srityje: kaip veiksmingai jas panaudoti?“

plačiau
 
Asociacijos narių visuotinis suvažiavimas

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos suvažiavimas vyko 2017 m. birželio 2 d.  Pakruojyje.  Suvažiavimo metu Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius  Vidmantas Svečiulis pasveikino susirinkusius Asociacijos narius ir svečius. Sveikinimo žodį taip pat tarė Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas palinkėdamas sveikatos biurams darbingų metų ir savivaldybės gydytoja Vilma Žuvininkienė, taip pat linkėjo didžiausios sėkmės vykdant biurų veiklą. Suvažiavimas vyko naujai atkurtame pastate, žydų Sinagogoje. Apie šią vietą papasakojo Pakruojo rajono savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Birutė Vanagienė.

 

plačiau
 
Sveikas žmogus – didžiausia šalies vertybė

Kaip jau informavome, didžiausioje Lietuvoje - Pakruojo medinėje žydų sinagogoje savo veiklą ir užduotis 2017 m. birželio 2 d. apibendrino šalies Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos suvažiavimo dalyviai.

plačiau
 
Konferencija visuomenės sveikatos priežiūros specialistams

Gegužės 12 d. Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko konferencija ,,Apsinuodijimų aktualumas visuomenės sveikatos specialistams“. Renginyje dalyvavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistai iš Utenos, Anykščių, Panevėžio, Rokiškio, Ignalinos rajonų savivaldybių visuomenės sveikatos biurų bei kiti specialistai.

plačiau
 
Judėjimo sveikatos labui dienos proga vienu ritmu judėjo trijų savivaldybių gyventojai

Pirmą kartą savo veiklos istorijoje Marijampolės savivaldybės, Šakių rajono savivaldybės ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurai inicijavo bendrą renginį – Judėjimo sveikatos labui dienos paminėjimui skirtą dviračių žygį.

plačiau
 
Visuomenės sveikatos specialistai paminėjo Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną

Pasaulinė aplinkos apsaugos diena yra minima kiekvienais metais birželio 5 dieną. Ji skirta skatinti aplinkos apsaugą visame pasaulyje ir atkreipti piliečių dėmesį į aktualias aplinkos apsaugos problemas, priminti, kad kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

plačiau
 
Visuomenės sveikatos biurų specialistai nagrinėjo socialinių darbuotojų ir pedagogų sveikatos stiprinimo darbe aktualijas

2017 m. gegužės 25 d. Kėdainiuose įvyko pirmoji Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų specialistus sukvietusi konferencija, skirta sveikatos stiprinimui darbo vietose. Renginį organizavo Higienos institutas, bendradarbiaudamas su Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   >  >>