į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Konferencijoje įteikti „Metų specialistas“ apdovanojimai

Siekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija jau trečius  metus iš eilės organizuoja metų visuomenės sveikatos specialisto rinkimus. Šiais metais apdovanojimų „Metų specialistas“ ceremonija vyko Kelmėje, konferencijos metu. Apdovanojimus gavę specialistai neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad tokie renginiai svarbūs ir motyvacine prasme – stengtis dar labiau, įkvėpti aplinkinius, neprarasti entuziazmo ir ryžto, skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų sveikatą. Apdovanojimus įteikė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė Danguolė Avižiuvienė, V. P. Andriukaitis ir PSO biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, įteiktos 43 nominacijos.

 

Spalio 30 d. Kelmėje surengta   mokslinė praktinė konferencija „Vėžio prevencijos ir kontrolės ateitis – palankūs sprendimai ir bendradarbiavimas“.  Kelmės rajono savivaldybės  visuomenės sveikatos biuras, Pasaulio sveikatos organizacijos biuras Lietuvoje ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, tęsia gražią Almos Monkauskaitės pradėtą visuomenės sveikatinimo tradiciją, kasmet rengia konferencijas.

 

Šiemet konferencija surengta devynioliktąjį kartą ir  skirta onkologinių susirgimų prevencijai. Konferencijai pirmininkavo Ingrida Zurlytė, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovė Lietuvoje ir   prof. dr. (HP) Rimantas Stukas, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedros vedėjas.

 

Kelmės kultūros centre susirinkusiems konferencijos dalyviams, įžanginį žodį tarė rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, kuris įteikė padėkas už bendradarbiavimą prof. dr. (HP) Algirdui Utkui, VU Medicinos fakulteto dekanui  ir  dr. Daliai Miniauskienei,  Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorei. Meras dėkojo Kelmės visuomenės sveikatos biuro kolektyvui už prasmingą, nuoseklų  darbą, rajono garsinimą, tradicijų išsaugojimą. Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis sveikinimo kalboje akcentavo ligų prevencijos  svarbą.

 

Konferencijoje  Europos Komisijos narys, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą, Vytenis Andriukaitis, kalbėjo apie Europos Komisijos pasiūlymus onkologinių ligų prevencijai.  Dr. Romualdas Gurevičius, Higienos instituto Sveikatos informacijos centro vadovas, skaitė pranešimą „Ligų prevencija – neabejotiną naudą žinome, tačiau dešimtmečiais nepasinaudojame“. Apie vėžį ir genetiką kalbėjo prof. dr. (HP) Algirdas Utkus, VU Medicinos fakulteto dekanas. Kelmės visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė susirinkusiųjų dėmesiui pateikė pranešimą „Bendradarbiavimas onkologinių susirgimų prevencijoje: ką darome ir galime padaryti?“, pranešėja akcentavo glaudaus bendradarbiavimo tarp visuomenės ir asmens sveikatos institucijų  svarbą, pristatė gerosios bendradarbiavimo patirties pavyzdžius, kurie jau duoda teigiamus rezultatus. Daug dėmesio sulaukė pranešimas apie mitybos svarbą ligų prevencijoje – šia tema kalbėjo profesorius Rimantas Stukas. Konferencijoje pranešimus skaitė Higienios instituto Sveikatos informacijos centro vadovas Dr. Romualdas Gurevičius, Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centro skyriaus vedėja Ona Davidonienė, Nacionalinio vėžio instituto mokslinis sekretorius dr. Ernestas Janulionis bei Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorė dr.  Dalia Miniauskienė.

 

Konferencijos aptarimą-diskusiją moderavo prof. dr. (HP) Algirdas Utkus, VU Medicinos fakulteto dekanas, kuris pasiūlė, tęsiant tradicijas, konferenciją organizuoti ir kitais metais bei pavadinti Almos Monkauskaitės vardu.

 

Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė VALENTINA ŠTREIMIKIENĖ – apdovanojama už sveikos gyvensenos propagavimą Švietimo įstaigų darbuotojams.

 

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė AUŠRINĖ GALKEVIČIENĖ – apdovanojama už kantrybę, atsakingumą, atkaklumą, dirbant daug atsakomybės ir iššūkių reikalaujantį visuomenės sveikatos specialisto darbą.

 

Anykščių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ALDONA SALIAMONIENĖ – apdovanojama už nuoseklumą ir veiksmingumą įgyvendinant sveiko gyvenimo būdo iššūkį – keisti vaikų ir jaunimo bei suaugusiųjų gyvenimo įpročius.

 

Biržų rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė NERINGA GAILIŪNIENĖ – apdovanojama už pareigingumą, atsakingumą ir kūrybingumą vykdant sveikatinimo  veiklas.

 

Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė NERINGA  ATIEJŪNAITĖ – apdovanojama už atsidavimą savo darbui, už veiklumą, iniciatyvumą organizuojant ir įgyvendinant įvairius sveikatos stiprinimo projektus.

 

Jonavos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė LIONĖ RIMKUVIENĖ –apdovanojama už dalykiškumą, darbštumą, kūrybiškumą ir puikius organizavimo gebėjimus stiprinant mokinių sveikatą.

 

Joniškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė LAIMA VIRBIČIANSKIENĖ – apdovanojama už ilgametį darbą, pareigingumą ir atsakingumą vykdant sveikatinimo  veiklas.

 

Jurbarko rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ROBERTA ARMANAVIČIŪTĖ –  apdovanojama už naujų būdų paiešką vykdant biuro veiklas, originalumą ir racionalumą sprendžiant problemas.

 

Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ARVYDAS RASKILAS – apdovanojamas už inovatyvių technologijų taikymą darbe, gerosios patirties sklaidą, racionalių pasiūlymų įgyvendinimą.

 

Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė TAUTVYDAS LUKAVIČIUS – apdovanojamas už gebėjimą kokybiškai formuoti tinkamą visuomenės sveikatos specialistų požiūrį ir supratimą apie šiuolaikinę visuomenės sveikatą.

 

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė RASA ŽIČKUVIENĖ –  apdovanojama už ilgametį darbą, iniciatyvą ir lyderiavimą organizuojant renginius sveikatos stiprinimo temomis.

 

Kelmės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė RITA STONIENĖ –apdovanojama už kūrybiškumą, darbštumą, nuoširdumą, geranoriškumą. Tai puikus bendradarbiavimo ir savanoriškos veiklos pavyzdys.

 

Kėdainių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė JŪRATĖ PETRAITIENĖ –apdovanojama už iniciatyvumą,  pareigingumą ir ilgametį darbą su vaikais ir jaunimu.

 

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė DIANA BUTKIENĖ –apdovanojama už 10 metų nuoseklaus darbo vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo srityje, priimant iššūkius ir naujoves.

 

Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė JURGITA DRĄSUTYTĖ – apdovanojama už sistemingą ir rezultatyvų darbą, už profesionalumą organizuojant sveikatos renginius.

 

Kretingos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė KAROLINA SKOMINIENĖ – apdovanojama už aktyvumą ir pareigingumą vykdant sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių įgyvendinimą.

 

Lazdijų rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė AUŠRA DAINAUSKIENĖ – apdovanojama už aktyvų dalyvavimą visose VSB veiklose bei naujų idėjų siūlymą.

 

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ŽANETA SKINKIENĖ – apdovanojama už profesionalią pagalbą visiems besikreipiantiems patarimo, už moteriškai žavų optimistinį požiūrį į ateitį ir bendros gerovės siekimą.

 

Mažeikių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ALDONA BAUŽIENĖ – apdovanojama už ilgametį, atkaklų, sąžiningą ir rūpestingą darbą vykdant gyventojų sveikatos stiprinimą.

 

Palangos miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė VIKTORIJA SERAPINIENĖ – apdovanojama už energingą Širdies ir kraujagyslių ligų programos startą Palangos miesto savivaldybėje.

 

Pakruojo rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė DANGUTĖ MOCKŪNIENĖ –  apdovanojama už stropumą,  reiklumą sau ir savo darbui, ypatingą meilę vaikams.

 

Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ALA KUZMIENĖ – apdovanojama už sąžiningumą, komunikabilumą, pareigingumą.

 

Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė STANISLAVA SUBAČIENĖ  – apdovanojama už dalyvavimą renginiuose ir projektuose, už ilgametę patirtį vaikų. sveikatos priežiūros srityje.

 

Pasvalio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė BIRUTĖ JOKUBAITIENĖ –apdovanojama už produktyvumą,  ilgametį ir nuoširdų darbą, stiprinant vaikų sveikatą.

 

Plungės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė REGINA PETREIKIENĖ – apdovanojama už nuoširdų darbą, pareigingumą, daugiametę patirtį, skatinant mokinių sveikatą.

 

Prienų rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė BIRUTĖ VITKAUSKAITĖ –.apdovanojama už lojalumą, pareigingumą, ilgametę patirtį puoselėjant mokinių sveikatą.

 

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė BIRUTĖ JUČIENĖ – apdovanojama už gebėjimą dirbti komandoje, atsakingą požiūrį į darbą ir  ilgametės patirties sklaidą.

 

Raseinių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė GIEDRĖ VAIDOTIENĖ – Raseinių VSB specialistė, apdovanojama už kruopštumą, tolerantiškumą, nuoširdumą, mokėjimą bendrauti ir aiškiai išdėstyti mintis.

 

Rokiškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė SVETLANA POBIARŽINA – Rokiškio rajono VSB specialistė, apdovanojama už novatoriškumą, atsakingumą, darbštumą

 

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė LORETA ZAKARAUSKIENĖ  – apdovanojama už aktyvumą, bendradarbiavimą, naujų idėjų sklaidą.

 

Šalčininkų rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ELVYRA SALAVATOVA – apdovanojama už naujų idėjų generavimą, stiprinant vaikų sveikatą, už 100 procentinį atsakingumą, už puikiai atliekamą darbą iš pirmo karto.

 

Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ASTA KUNDROTIENĖ –   apdovanojama už lyderystę, pozityvumą, gerosios patirties sklaidą jauniems, pradedantiems dirbti specialistams.

 

Šilalės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė NIJOLĖ KLAPATAUSKIENĖ –  apdovanojama už atsakingumą, pareigingumą ir aktyvų dalyvavimą sveikatinimo renginiuose.

 

Šilutės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė JOVITA NAUJOKIENĖ –apdovanojama už nuolatinį mokinių ruošimą renginiams ir aktyvų dalyvavimą biuro renginiuose.

 

Švenčionių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė IRENA JANUŠEVSKAJA –  apdovanojama už naujų darbo su jaunimu formų taikymą, pasiaukojimą, darbštumą bei puikias. profesines žinias

 

Tauragės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė BIRUTĖ EINIKIENĖ –apdovanojama už lyderystę sveikatos priežiūros srityje.

 

Telšių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė DOVILĖ MICKUTĖ – apdovanojama už universalumą, inovatyvumą ir iniciatyvumą veiklų įgyvendinime.

 

Trakų rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė KRISTINA URBANOVIČ –apdovanojama už gebėjimą produktyviai ir kūrybiškai dirbti komandoje.

 

Ukmergės rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė EVELINA KIMSĖ –apdovanojama už plėtrą skleidžiant sveikos gyvensenos idėjas, inovatyvumą darbe ir iniciatyvas visuomenės sveikatos veikloje.

 

Utenos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė JURGITA PETRAITĖ –apdovanojama už greitai priimamus sprendimus, jaukios ir gražios aplinkos kūrimą, atsiradusių techninių problemų pašalinimą ir darbo valandų neskaičiavimą.

 

Varėnos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė MARIJA VARDONIENĖ –apdovanojama už efektyviai ir įdomiai perteikiamą informaciją ir kūrybiškumą vykdant sveikatinimo veiklas.

 

Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė RASA STUMBRIENĖ– apdovanojama už aktyvią veiklą, puoselėjant sveiką gyvenseną.

 

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos  specialistė ZINA PILIČIAUSKIENĖ –apdovanojama už atsakingą požiūrį į darbą, ugdant mokinių sveikos gyvensenos įpročius, už drąsą ir ypatingus gebėjimus suburti aplink save mokyklos bendruomenę.

 

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos informacija