į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Judėjimo sveikatos labui dienos proga vienu ritmu judėjo trijų savivaldybių gyventojai

Pirmą kartą savo veiklos istorijoje Marijampolės savivaldybės, Šakių rajono savivaldybės ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurai inicijavo bendrą renginį – Judėjimo sveikatos labui dienos paminėjimui skirtą dviračių žygį.

 

Renginio organizatoriai: Marijampolės savivaldybės administracija ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Neribotų galimybių fondas.

 

Renginio partneriai: Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Marijampolės socialinės pagalbos centras, UAB „Darasa“ parduotuvė „Liuks dviratis“, UAB „Onus“.

Renginio tikslas – skatinti gyventojų fizinį aktyvumą.

 

Gegužės 13 dieną iš visų trijų savivaldybių pajudėjo dviračių entuziastai, kurie susitiko tarpiniame taške – Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijos stadione.

 

Iš viso renginyje dalyvavo per 100 dalyvių. Susirinkusius pasveikino LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Juozas Oleka.

 

Renginio dalyviai stebėjo įspūdingą akrobatinio dviračių sporto grupės „Green Trials“ iš Latvijos pasirodymą, turėjo galimybę dalyvauti sportinėse varžybose, buvo vaišinami koše.

Renginio metu apdovanoti varžybų nugalėtojai ir kiekvienoje savivaldybėje judėjimą dviračiais aktyviai propaguojantys asmenys: dviračių klubo „Mano velo“ prezidentė Rasa Sorakienė bei šio klubo narys Darius Petruškevičius iš Marijampolės, dviračių sporto klubo „Aira“ vadovas Artūras Žemaitaitis iš Vilkaviškio bei sporto ir laisvalaikio klubo "Vėjas" prezidentas Mindaugas Balčiūnas iš Šakių.

 

Jauniausias dviračių žygio dalyvis, savo jėgomis sėkmingai įveikęs 60 km trasą, – Pijus Žemaitaitis iš Marijampolės, važiavęs su savo tėčiu, kuris teigia, kad judėjimas – jų šeimos gyvenimo būdas.

 

Primename, kad važiavimas dviračiu padeda saugoti ir stiprinti sveiktą, kurti naujus socialinius ryšius su kitais aktyvų gyvenimo būdą praktikuojančiais asmenimis, prasmingai leisti laisvalaikį ir tausoti aplinką motorines transporto priemones pakeičiant dviračiu.

 

Judėkime ir būkime sveiki!

 

Informaciją parengė

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras