į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Dvišalis bendradarbiavimas

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2016 m. rugpjūčio 8 d. pasirašė „2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veiklos finansavimo sutartį“ projekto „Visuomenės sveikatos priežiūra Lietuvoje ir Norvegijoje – Marijampolės ir Lešos savivaldybių bendradarbiavimas keičiantis patirtimi“ įgyvendinimui.

Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis finansuojamo projekto įgyvendinimo metu 2016 m. rugsėjo 12-16 dienomis suplanuotas trijų Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovų ir vieno Marijampolės savivaldybės administracijos specialisto vizitas į Norvegiją, Lešos savivaldybę. Vizito metu numatyta aplankyti įstaigas ir organizacijas, kurios dalyvauja visuomenės sveikatos priežiūroje. Ypatingas dėmesys bus skiriamas jaunimo sveikatinimo veiklai. Lešos savivaldybės administracijoje bus pristatyta visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistema Norvegijoje ir Lešos savivaldybės patirtis, Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai savivaldybėje pristatys savo patirtį vykdant visuomenės sveikatos priežiūrą Marijampolės savivaldybėje.

Planuojama, kad po projekto įgyvendinimo Marijampolės savivaldybėje bus pritaikyta ne mažiau kaip viena sveikatinimo priemonė pagal partnerių iš Norvegijos pavyzdį, taip pat pristatytas ne mažiau kaip vienas sveikatinimo pavyzdys, skirtas savivaldybės nevyriausybinėms organizacijoms.

 

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija