į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Apdovanoti iniciatyviausi savivaldybių visuomenės sveikatos biurų specialistai

Siekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija jau antrus metus iš eilės organizavo metų visuomenės sveikatos specialisto rinkimus. Šiemet iškilmingiems apdovanojimams pasirinktas uostamiestis. Po apdovanojimų sekė seminaras „Šiuolaikiniai iššūkiai visuomenės sveikatai“, skirtas atkreipti dėmesį į pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti visuomenės sveikatos specialistams, ir inspiruoti diskusiją, kuri suteikė naudingų įžvalgų, planuojant tolimesnius visuomenės sveikatos stiprinimo darbus.

 

Kaip teigia, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė, Kėdainių rajono savivaldybės VSB direktorė Danguolė Avižiuvienė ,,pastebėti specialistus už jų pastangas bei iniciatyvas darbe, juo tinkamai įvertinti, padėkoti ir pasveikinti tikrai nekainuoja daug, tačiau pačiam žmogui, manau, tai yra labai svarbu Tokie renginiai yra ne tik galimybė padėkoti specialistams, bet ir puikus būdas atkreipti visuomenės dėmesį į visuomenės sveikatos specialisto darbą, kuris, be jokios abejonės, yra labai reikalingas ir svarbus“.

 

Apdovanojimus gavę specialistai neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad tokie renginiai svarbūs ir motyvacine prasme – stengtis dar labiau, įkvėpti aplinkinius, neprarasti entuziazmo ir ryžto skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų sveikatą. Apdovanojimų metu įteiktos 38 nominacijos.

 

2017 metais apdovanoti specialistai:

 

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė AKVILĖ BARTKUVIENĖ – už aktyvų programos „Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programa“ įgyvendinimą.


Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė SANDRA MATULIONYTĖ – už iniciatyvumą, veržlumą, kruopštų darbą ir atkaklumą, dėl ko savivaldybės „juodieji taškai“ (ypatingai esantys ugdymo įstaigose, kuriose visuomenės sveikatos specialisto iniciatyvos buvo vangiai priimamos) „pabalo“, t.y. pakilo įstaigos ir tuo pačiu visuomenės sveikatos priežiūros specialisto prestižas, autoritetas, veiklos įgavo pagreitį, padaugėjo „gyvų“ socialinių partnerių, užmegzti nauji ryšiai.


Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė MONIKA MEŠKAUSKAITĖ – už aktyvų, nuoseklų, inovatyvių sveikatinimo veiklų vaikams ir jaunimui inicijavimą ir vykdymą Anykščių rajono savivaldybėje.


Biržų rajono savivaldybės  visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė JURGITA SKUJIENĖ – už produktyvumą, kūrybingumą ir iniciatyvumą darbe.


Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė IRENA ČEPONIENĖ – atsidavusi savo darbui ir mylinti vaikus.


Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos administratorė MODESTA BARTOŠIENĖ – už darbštumą, geranoriškumą, įkvepiančią ir išskirtinę bendradarbiavimo iniciatyvą puoselėjant visuomenės sveikatą, jos plėtrą ir sveikos gyvensenos idėjas Jonavos rajone.


Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro stebėsenos specialistė LAIMA VIRBIČIANSKIENĖ – už kruopštumą ir atsakingą požiūrį į darbą.


Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė SKAISTĖ KALVINSKAITĖ – už aktyvumą įgyvendinant Biuro veiklas, bendradarbiavimą projektų įgyvendinime, iniciatyvumą ir kūrybingumą.


Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė JŪRATĖ JACKYTĖ – už iniciatyvumą, kuris suburia Biuro komandą siekti geriausių rezultatų, inovatyvią ir patrauklią viešinimo veiklą apie Biuro renginius internetiniuose puslapiuose bei spaudoje, aktyvų įsitraukimą į organizuojamas sveikatą stiprinančias veiklas.


Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė KRISTINA BUTKIENĖ – už iniciatyvumą organizuojant ir įgyvendinant įvairius fizinio aktyvumo skatinimo bei kitus sveikatos stiprinimo projektus, puikius organizacinius gebėjimus, darbštumą, norą tobulėti.


Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė ŽIVILĖ RUKIENĖ – už dalykiškumą, darbštumą, kūrybiškumą, puikius organizavimo gebėjimus, aktyvų vaikų sveikatos konferencijos „Vaikas vaikui: galiu padėti sau ir tau“ ir tėvų mokyklėlės „Auginkime sveikus ir laimingus vaikus“ organizavimą.


Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė RŪTA SYMENAITĖ – už naujų idėjų generavimą visuomenės sveikatos stiprinimo srityje, naujų veiklų kūrimą, drąsą eksperimentuojant, rūpinimąsi ne tik bendruomenės sveikata, bet ir dėmesio skyrimą kolektyvui, inovatyvų požiūrį į visuomenės sveikatą.


Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė MONIKA STEPONKIENĖ – už inovatyvių sprendimų diegimą gyventojų sveikatos būklės duomenų pristatyme, atsižvelgiant į kiekvienos tikslinės grupės poreikius.


Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė DANUTĖ BRUSOKIENĖ – už ilgametį darbą stiprinant mokinių ir visos mokyklos bendruomenės sveikatą.


Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė ILMA LEMENTAUSKIENĖ – už naujas idėjas, atsakingumą ir atkaklumą, stilingus sprendimus bei vadybinių gebėjimų pritaikymą organizuojant sveikatinimo renginius Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos savivaldybėse.


Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė SANTA VAIČIUVIENĖ – už iniciatyvumą ir nuolatinį tobulėjimo troškimą.


Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė LAISVIDA BADAUSKIENĖ – už aktyvų dalyvavimą projektų rengime ir jų įgyvendinime, aktyvumą visuomeninėje, jaunimo organizacijų veikloje, kūrybingumą organizuojant renginius Pakruojo rajono savivaldybėje.


Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė GIEDRĖ KUNDROTIENĖ – už iniciatyvumą tobulinant visuomenės sveikatos priežiūros specialistų veiklą, aktyvumą tarpsektorinio bendradarbiavimo skatinime, kvalifikacijos kėlimo renginių organizavimą.


Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė AUŠRA DŽIUGELYTĖ – viena iš nedaugelio specialistų, kuri kiekvienais metais rašo projektus, visada padeda kitiems.


Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė BIRUTĖ KAZILEVIČIENĖ – už ilgametį ir nuoširdų darbą visuomenės sveikatos stiprinimo srityje.


Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ALDONA ŠARKAUSKIENĖ – už iniciatyvumu grįstą požiūrį į darbą.


Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė GINTARĖ MEŠKAUSKĖ – už aktyvų sveikatinimo akcijų organizavimą ir vykdymą koordinuojamose mokyklose, iniciatyvumą ir naujų idėjų generavimą, kūrybiškumą stiprinant vaikų sveikatą.


Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė IEVA VILEIKYTĖ – už tai, kad yra tikras idėjų „varikliukas“, puikiai geba dirbti komandoje, yra kūrybinga ir motyvuota stiprinant Radviliškio rajono gyventojų sveikatą.


Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė VALENTINA MICKIENĖ – už kūrybiškumą puoselėjant visuomenės sveikatą, jos plėtrą ir sveikos gyvensenos idėjas, pozityvumą bei entuziazmą.


Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė MANTĖ BARBORINIENĖ – už patikimą ir atsakingą darbą bei atstovavimą Biurui.


Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė NINA ŠILKIENĖ – už 14 metų trunkantį nepriekaištingą ir pavyzdingą sveikatos priežiūros darbą ugdymo įstaigose, aktyvią veiklą ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius ketvirtadaliui Šalčininkų rajono mokinių bei gebėjimą rasti bendrą kalbą su 150 mokytojų.


Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė ASTA IVOŠKIENĖ – už veiklumą, organizuotumą, kūrybingumą, iniciatyvumą visose veiklose ir gebėjimą į veiklas įtraukti kitus.


Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė DAIVA MEDEIKIENĖ – už nuolatinį mokinių ruošimą renginiams ir konkursams, aktyvų dalyvavimą visuose Biuro renginiuose ir seminaruose, inovatyvumą bei aktyvų dalyvavimą prevencinių programų įgyvendinime.


Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė RASA BERTAŠIENĖ – už aktyvų mokinių ruošimą konkursams, viktorinoms, mokyklos bendruomenės įtraukimą vykdant mokinių sveikatos stiprinimą.


Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ŽANA TOČILOVA – už ilgametį darbą, iniciatyvumą ir naujų metodų taikymą mokyklos bendruomenėje.


Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė IEVA PAULAUSKIENĖ – už iniciatyvumą veiklų įgyvendinime.


Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro stebėsenos specialistė SANDRA VALANČIENĖ – už aktyvumą visuomenės sveikatos stebėsenos srityje, nuolatinį naujų idėjų generavimą, kurios gerina įstaigos veiklą, geranoriškumą padedant kolegoms vykdyti sveikatos mokymo ir ugdymo veiklas, iniciatyvumą imantis įvairių ir kartais į pareigybes neįeinančių darbų, pavyzdžiui, 2017 m. parengė regioninės plėtros projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygmeniu“.


Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė RITA BANDZEVIČIENĖ – už pateiktus siūlymus Lentvario mokyklų vadovams įsijungti į sveikatą stiprinančių mokyklų judėjimą ir sėkmingą darbą šia linkme, bendradarbiaujant su Biuru ir SMLPC bei inovatyvią idėją mediko profesija besidominčius 9-12 klasių moksleivius – „Jaunuosius sveikatos ambasadorius“ įtraukti į mokinių sveikatos stiprinimo ir mokyklų aplinkos sveikatinimo veiklas.


Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė SKIRMANTĖ SABALIAUSKIENĖ – už iniciatyvumą ir kūrybiškumą savo veikloje, naujų metodų pritaikymą darbe, dalijimąsi patirtimi su kolegomis, nuolatinį žinių troškimą.


Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pavaduotoja INA MEIDIENĖ – už aktyvų projektų rengimą ir įgyvendinimą, iniciatyvumą kvalifikacijos tobulinime, ypač fizinio aktyvumo srityje (kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės išdavė leidimą, suteikiantį teisę dirbti sporto teorinį ir praktinį darbą, susijusį su kūno kultūra). Už entuziastingą įvairių fizinio aktyvumo veiklų vedimą, kūrybingą veiklų viešinimo veiklą, aktyvumą dalyvaujant įvairiuose Biuro ir socialinių partnerių organizuojamuose sveikatinimo renginiuose.


Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro mitybos specialistė DANUTA LEŠČIUKAITIENĖ – už inovatyvių idėjų propagavimą sveikos gyvensenos ir mitybos srityse, aktyvų dalyvavimą projektinėse veiklose, gebėjimą efektyviai komunikuoti perteikiant informaciją klientams ir partneriams, rasti sprendimus nestandartinėse ir probleminėse situacijose.


Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ŽYDRŪNĖ ČEKANAVIČIENĖ – už aktyvų futbolo populiarinimą Marijampolės apskrityje, patrauklią informacijos apie organų donorystę sklaidą, kūrybingumą, gyvybės kultūros puoselėjimą ir bendruomenių sutelkimą, organizuojant renginius ir akcijas Vilkaviškio rajono savivaldybėje.

 

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė TOMA KOSTECKAITĖ – už programos „Mano širdis – mano gyvenimas“ koordinavimą, aktyvumą organizuojant kitas sveikatos stiprinimo programas, norą padėti spręsti iškilusias problemas, gebėjimą dirbti komandoje, greitai įsisavinti įvairaus pobūdžio užduotis, atidumą, kūrybiškumą, tikslumą, diplomatiškumą ir charizmatiškumą, kas padeda rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

 

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos informacija.