į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
,,Dovanoju Plungei“

Nuo 2014 m. Utenoje, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir kitų organizatorių iniciatyva, vyksta moterų futbolo turnyrai, kurie sulaukia vis didesnio merginų ir moterų susidomėjimo iš visos Lietuvos. Ši idėja patiko Plungės rajono savivaldybei ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, kurie pakvietė prisidėti prie akcijos ,,Dovanoju Plungei“ ir sudalyvauti renginyje ,,Už meilę moterims ir futbolui!“. Kadangi biuro darbuotojų neužteko komandai suburti, pakvietėme aktyvias uteniškes, kurioms patinka žaisti futbolą. Taip susikūrė moterų futbolo komanda ,,Utenis“, treniruojama Arūno Rastenio, kuri gegužės 19 d. debiutavo Plungėje.

 

Prieš turnyrą nuvykome į Plungės parką, grožėjomės Oginskių dvaro rūmais, aplankėme Plungės rajono savivaldybės viešąją biblioteką ir žavėjomės bibliotekos darbuotojos Virginijos pasakojimu apie restauruotą grafų Zubovų pilaitę-laikrodinę, kurioje yra įsikūrusi biblioteka. Čia laukiami visi, kurie nori paskaityti ar tiesiog ramiai pabūti ir grožėtis nuostabia parko gamta. Teritoriją puošia akmenys ir įvairiaspalvės pagalvėlės, kurias dovanoja bibliotekos lankytojai ir svečiai. Uteniškės taip pat padovanojo pagalvėlę-pledą su užrašu ,,Už meilę moterims ir futbolui!“.

 

Po turiningos ekskursijos vykome į stadioną, kur išbandyti jėgas panoro 6 moterų futbolo komandos. Po įspūdingo mažųjų vaikučių pasirodymo ir sveikinimo žodžių, aikštelėse prasidėjo įnirtingos kovos ir baudinių serijos. Turnyre pralaimėjusiųjų nebuvo. Visoms dalyvėms įteiktos padėkos ir medaliai. Uteniškėms – skanus tortas. Tikimės, kad idėja-dovana plungiškėms patiko, todėl pakvietėme jas atvykti į Uteną rudenį ir dalyvauti  moterų futbolo turnyre.

 

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.