į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Sveikiname iniciatyvos „Švarių rankų šokis 16“ nugalėtojus!

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija šį rudenį, jau penktus metus iš eilės, kvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 16“.

plačiau
 
Apdovanojo kūrybiškiausius sveikatos specialistus

Savivaldybių Visuomenės sveikatos biurai tradiciškai susirinko į konferenciją. Tiesa, jos darbotvarkė šiemet anaiptol nebuvo įprasta. Iki tol kalbėdavę įvairiausiais sveikatinimo klausimais, šįsyk jie dėmesio skyrė darbo metodikai – kaip Visuomenės sveikatos biuro specialistas galėtų dirbti kūrybiškai ir kuo tai praverstų. Taip pat pirmąsyk apdovanoti kūrybiškiausi Visuomenės sveikatos biurų (VSB) specialistai.

plačiau
 
Tarpsektorinėje diskusijoje ŽIV tema - aktualijos ir ateities prioritetai

Pažymint Pasaulinę AIDS dieną praėjusią savaitę vyko tarpsektorinė ekspertų diskusija ŽIV prevencijos tema.

plačiau
 
Organizuojama konferencija ,,Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. Kaip nepristigti idėjų ?"

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kartu su partneriu UAB Mokslo technologijos 2016 m. lapkričio 30 d. organizuoja konferenciją ,,Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. Kaip nepristigti idėjų ?"

plačiau
 
Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro informacinis leidinys

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras išleido leidinį „Kauno miesto gyventojų sveikata“.

 
 
Visuomenės sveikata – saugiai Lietuvai

LSMU MA Visuomenės sveikatos fakultetas spalio 6 d. organizavo 1-ąją nacionalinę mokslinę praktinę konferenciją „Visuomenės sveikata saugiai Lietuvai“.

Balandžio 15 d. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė ilgalaikės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pradžią. Nuo to laiko į šią ambicingą kampaniją įsiliejo daugelis įvairių organizacijų ir pavienių asmenų. Palaikydami iniciatyvą ir prisidėdami prie šios kampanijos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto specialistai rinkosi į 1-ąją nacionalinę konferenciją pasidalyti idėjomis ir patirtimi, įgyvendinant LR Prezidentės globojamą kampaniją „Už saugią Lietuvą“.

plačiau
 
Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškis

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro spalio mėnesio naujienlaiškiu.

 
 
4 – oji nacionalinė užkrečiamųjų ligų konferencija vyko Panevėžyje

2016 m. rugsėjo 26 d. Panevėžio rajono savivaldybėje vyko 4-oji Nacionalinė užkrečiamųjų ligų konferencija. Renginį organizavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) su partneriais, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybių visuomenės sveikatos biurais.

plačiau
 
Dvišalis bendradarbiavimas

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2016 m. rugpjūčio 8 d. pasirašė „2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veiklos finansavimo sutartį“ projekto „Visuomenės sveikatos priežiūra Lietuvoje ir Norvegijoje – Marijampolės ir Lešos savivaldybių bendradarbiavimas keičiantis patirtimi“ įgyvendinimui.

plačiau
 
Sveikatingumo ugdymo stovykla – 2016

Š.m. liepos 25-31 dienomis Šilalės r., Požerės k. Paršežerio pakrantėje vyko jau trečioji Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Tauragės sveikuolių klubo „Harmonija“ organizuota sveikatingumo ugdymo stovykla, skirta ne tik pailsėti bei pasidžiaugti atostogomis, bet ir atverti duris į sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   >  >>