į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Apdovanoti visuomenę apie užkrečiamąsias ligas informuojantys žurnalistai

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centre ( ULAC) sausio 20 d. apdovanoti žurnalistai, informuojantys visuomenę užkrečiamųjų ligų temomis. Taip žiniasklaidos atstovams simboliškai padėkota jau aštuonioliktąjį kartą.
ULAC  drauge su Sveikatos apsaugos ministerija, Visuomenės sveikatos biurų asociacija ir Pasaulio sveikatos organizacijos biuru Lietuvoje už dėmesį sveikatos temoms ir visuomenės informavimą apie ŽIV/AIDS, LPI ir hepatitus bei kitas užkrečiamąsias ligas apdovanojo: portalo delfi.lt žurnalistę Giedrę Armalytę, dienraščio „Lietuvos žinios“ žurnalistę Valentiną Jakimavičienę ir TV3 televizijos žurnalistą Donatą Brimerį.
„Labai vertiname ir gerbiame žurnalistų darbą. Džiaugiamės, kad galime kreiptis į žurnalistus ir padėkoti tiems, kurie ypač gerai rašo, rodo, kalba sveikatos temomis. Šiemet orientavomės ne į kiekybę, tad atrinkome tris, mūsų manymu, verčiausius pretendentus. Nuoširdžiai dėkojame ne tik šiandien apdovanotiesiems, bet ir visiems šalies žurnalistams, kurie domisi ir nelieka abejingi užkrečiamųjų ligų aktualijoms“, - sakė ULAC direktorius prof. Saulius Čaplinskas.

 

Parengė Švietimo ir komunikacijos skyrius.

Daugiau informacijos:
Beata Bukotaitė
8 614 71720
beata.bukotaite@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėja
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras