į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Apdovanoti iniciatyvos „Švarių rankų šokis 15“ nugalėtojai

Vakar  Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) šurmuliavo didelis būrys vaikų. Čia įvyko iniciatyvos „Švarių rankų šokis 15“ apdovanojimai. Konkurso laureatus pasveikino ir dovanas jiems įteikė Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.
 
Ši jau ketvirtus metus  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) drauge su Sveikatos apsaugos ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija sėkmingai įgyvendinta iniciatyva, dar rudenį sukvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir jų šeimas bei  paragino lavinti asmens higienos įpročius ir kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą. Jos dalyviams reikėjo sukurti originalų šokį, nufilmuoti ir, įkelti į interneto svetainę youtube.com.

„Švarių rankų šokis 15“ iniciatyvoje dalyvavo daugiau nei 7 tūkst. šalies vaikų. Visi dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais, o patys šauniausieji – net penkiolikos ugdymo įstaigų auklėtiniai  jau džiaugiasi įvairiais prizais.
 
UAB Pontem, kuri rūpinasi mokyklų, ligonių ir didžiųjų šalies įmonių  maitinimu ir kasdien aptarnauja  daugiau nei 33 tūkst. lankytojų, nugalėtojams dovanojo kupinus vaisių krepšius.

Kūrybinius rinkinius dovanojo UAB „Mokslo technologijos", o livephoto.lt dovanojo prizus, leisiančius pasinerti į papildytos realybės pasaulį, kuriame linksma ir įdomu gyventi.

Dovanėles vaikams įteikė ir  UAB „Tavo žaisliukas“ ir „Vilniaus energija“.
 
Daugiau šventės akimirkų – ULAC socialinio tinklo Facebook paskyroje, kurią surasite čia, o reportažą iš šventės kviečiame stebėti sekmadienį, gruodžio 13 d., 10 val. per BTV televiziją, laidoje „Sveikatos kodas“.

 

Daugiau informacijos:
Zigmas Nagys
8 684 33174
zigmas.nagys@ulac.lt
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras